Mateřská škola Havířov - Dolní Datyně
Menu

Poznáváme naše tělo

Děti se seznamovaly s lidským tělem. Poznávaly jednotlivé části i důležité orgány, uvědomovaly si hranice lidského těla, zkoušely jej obkreslit nejen na papír, ale také pomocí dřevěných kostek. Už vědí, jak dýchají plíce - vyrobili jsme si názorného panáčka - jak se v průběhu času mění - poznávaly se na fotografiích z mladších let, hovořily o rozdílech. Zajímavou činností bylo nakreslit se na rubovou profilovou fotografii.Uvědomit si, že vidí pouze 1 oko, 1 ucho, kde má pusu, nos..., to už pro ně nebylo tak jednoduché. Nesměla chybět ani hra Na lékaře s kvalifikovanou zdravotní sestrou. Ta děti bavila ze všeho nejvíc.

Poznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše těloPoznáváme naše tělo

Created by Netsimple
http status: 200

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.