Soutěž s panem Popelou - školní rok 2023-24

I v letošním školním roce jsme zapojeni do soutěže ve sběru papírů, kterou vyhlásila Společnost  FCC  Česká republika, s.r.o.

Jak budeme soutěžit?

• Úkolem školy je od září 2023 do 7. června 2024 nasbírat co největší množství papíru, který bude vykupován za smluvené ceny.
  • Množství papíru se průběžně eviduje a platba za něj je měsíčně zasílána na účet školy.
  • Evidence o množství nasbíraného papíru je přístupná na internetových stránkách pořadatele fcc-group.cz v sekci Pan Popela.
  • Po uzávěrce bude odměněno 5 nejlepších škol z každého regionu věcnými odměnami (sportovní potřeby, hry) v hodnotě 5 000,- Kč podle přepočtu na jednoho žáka i podle celkového množství papíru.
  • Papír vhazujte do modrých kontejneru umístěných před budovou školy – vedle brány na školní zahradu.

O množství Vámi přineseného papíru vedeme v MŠ i ZŠ evidenci.

Na konci soutěže vyhlašujeme nejlepší „sběrače“.

Proto si papír zvažte a nahlaste p. Kosiecové.